HAKKIMIZDA

B İ Z   K İ M İ Z ?

Hem seyahat etmeyi hem de fotoğraf çekmeyi çok seven iki arkadaşız. Sosyal medyadan fotoğraf maceralarımızı takip edenlerin "Bizi de götürün!” ısrarlarına dayanamayarak Gezgin Fotoğrafçılar’ı kurduk. 

Gezilerimizin odağı fotoğraf. İnsanlarda seyahat ve keşif isteği uyandıran fotoğraflar çekiyoruz. Daha önce bizim defalarca gittiğimiz, sizin ise belki daha önce bir yerlerde gözünüze çarpan ya da ilk defa bizimle göreceğiniz çok özel fotoğraf noktalarına gidiyoruz.

Yeni başlayan, ileri amatör, profesyonel, yeni teknikler öğrenmek isteyen, "Fotoğraflarınızı çok beğeniyorum, ben de aynısından istiyorum” diyen herkes yol arkadaşımız.

Kârımızın %5’i ile ilkokul çocuklarına kitap dağıtıyoruz. Çünkü biliyoruz ki, yatmadan önce çocuklar mutlaka kitap okumalı, yoksa rüyalarına nereden başlayacaklarını nasıl bilsinler.


İ L H A N   E R O Ğ L U

1978 İzmir doğumlu. İzmir’de yaşıyor.
20’den fazla ülkeye gitti.
Fotoğrafları National Geographic, Digital SLR Photography, Practical Photography, Digital Photo, Hürriyet, Alem, SkyLife, Onedio, 500px gibi bir çok ulusal ve uluslararası gazete, dergi, web sitesi ve seyahat blogunda yayınlandı, defalarca "Yılın Fotoğrafı,” "Ayın Fotoğrafı” seçildi.
Sony, DJI, Beautiful Destinations, Lokai, Ögon Designs (Fransa), Harper & Brooks Watches (Norveç), Czech Tourism, Prague Tourism, The Luxury Collection, Hotel Danieli (Venedik, İtalya), Gritti Palace (Venedik, İtalya), Hilton (Bali, Endonezya), Sheraton (Bali, endonezya), Padma Resort Legian (Bali, Endonezya), Padma Resort Ubud (Bali, Endonezya), Caresse Resort Bodrum, Lipton, Arçelik, DeFacto, Onedio.com, Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı gibi bir çok ulusal ve uluslararası marka ile fotoğraf çalışmaları yürüttü / yürütüyor.
Merkezi New York'ta bulunan, dünyanın en büyük ve en saygın fotoğraf ve ev elektoniği şirketlerinden Adorama'nın hazırladığı ve bu çağın yaratıcı fotoğrafçıları aracılığıyla, fotoğrafın gelişen ve değişen estetiğine ışık tutmaya çalıştığı "Through The Lens" isimli belgeselin bir bölümüne konuk oldu.
DJI Dünya Marka Elçisi. 
Sony Fotoğraf Makineleri Türkiye Marka Elçisi.
Fotoğraflarını paylaşmak için Instagram, Facebook ve 500px’i kullanıyor. Sosyal medyada yaklaşık 700 binden fazla takipçisi var.
instagram: @ilhan1077 | facebook: ilhanerogluphotography | 500px: 500px.com/ilhan1077


S E Ç K İ N   Y I L M A Z

1975 İstanbul doğumlu. Yaz’ı ve Özlem’iyle Foça’da yaşıyor.
40’tan fazla ülkeye gitti.
Fotoğrafları Wanderlust, Real Travel Magazine, Spirited Pursuit, TWIP, Hürriyet, Sabah gibi ulusal ve uluslararası gazete, dergi, web sitesi ve seyahat blogunda yayınlandı.
Fotoğraflarını paylaşmak için Instagram’ı ve kendine ait fotoğraf sitesini kullanıyor.
instagram: @seckinyilmaz | www.seckinyilmaz.smugmug.com
yukarı çık